Cover open CF8007TP
Previous
Cover open CF8006TP
Next
Blind cover CF8007TPI
“Drawer handle 8007” has been added to your cart.
View cart
Cover open CF8007TP
6,750
AMD
Finish
Stainless steel
Side
Left or right
Country
Italy
Catalogue
Cover open CF8007TP
6,750
AMD
Quantity:
Cover open CF8007TP quantity
Add to Basket
Add to wishlist
SKU:
CF8007TPS3I
Categories:
Furniture hardware
Profile
Handles
Share:
Additional Information
More Products
Similar products
Add to wishlist
Quick view
Upper handle 8006
Add to Basket
Sale
Quick view
Support 100mm
Original price was: 27,040 AMD.
Current price is: 20,000 AMD.
Base 150mm
Internal corner 150mm